Kawusia u Zosi.

Witajcie

U mnie wszystko ok, na reszcie trochę oddechu.  Nie na długo bo kolejne kufry Kazik robi a jedna skrzynia leży na plecach i czeka do malowania. Pomysł już w głowie jest tylko teraz czas zacząć.

Mam nadzieję że szybko się z nią uporam. Pierwszy raz malowałam jednocześnie dwie skrzynie posagowe. Myślałam że to będzie trudniejsze ale jak stres minął to i pędzlem zaczęłam machać szybciej żeby efekt końcowy zobaczyć. Każda jest piękna ale każda inna w innym stylu jedna retro, klasyka a druga ludowa. Jak pani powiedział co by ją interesowało i co się podoba to myślałam na początku że będzie zbyt ciemna i nie do końca byłam przekonana co do pomysłu ale czasami się tak zdarza że nie jesteśmy przekonani do koloru lub wzoru. Teraz jak na nią patrzę to wiem że to był strzał w dziesiątkę,  jest piękna , wyrazista i z charakterem. A co mi tam będę się chwaliła bo obie mi się podobają, obie są piękne z charakterem i oczywiście z odrobiną mojej duszy artystycznej jak na nie patrzę to mi się buzia sama śmieje. Dzisiaj pokażę obie tylko dla porównania jak musiałam przestawiać się malując równocześnie obie.  Doświadczenie bardzo męczące, dużo czasu pochłaniały a do tego w świetlicy dziewczyny tak się rozochociły że pierze całe zdarte, warsztaty w czwartki i do tego gimnastyka fitness. Nie będę Wam obiecywała że się poprawię i kawusia będzie rano bo często wychodzi tak jak wychodzi o różnej porze ja wypijam z Wami. Dla mnie jest to bardzo ważne że mimo mojej nie regularności i tak zaglądacie, dziękuję Wam bardzo. Bardzo się cieszę że was mam i mogę Wam pokazywać moje malunki.

 

Zapraszam na kawusię i herbatkę z cytrynka i imbirem. 

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia Zosia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>