Kawusia u Zosi.

Kawusia u Zosi.

Witam serdecznieSłoneczko moje, szczęście największe
tyś najpiękniejszym dla mnie prezentem
dziękuję losowi, że tak to sprawił
i ciebie najmilsza na mej drodze postawił

(wiersz z internetu)Jest tak jak zawsze raz w tygodniu się spotykam z Wami przy kawusi i na razie się nie zapowiada na większą zmianę. Może jak przyjdzie jesień, zima, ciemno, chłodno i głucho znajdzie się więcej czasu i częstsze odwiedzanie bloga. a tym czasem kawusia ta tarasie bo pogoda piękna, słonko świeci. Pomalowałam w tym tygodniu kolejne komplety ślubne ale pierwszy raz mi się zdarzyło ze nie zrobiłam zdjęć wszystkich skrzynek.  Ten komplet którego nie mam zdjęć był w piękne róże i do tego pudełko na obrączki a drugi podobny jest na zdjęciu. W mojej Galerii będą nowości i skrzynie posagowe nie tylko takie jak do tej pory. Dostałam  zamówienie a Kazik i ja musimy się wykazać jak wyjdzie ok to i takie skrzynie będą dostępne,czekam na nią  z niecierpliwością. (Kazik to mój stolarz). Denerwuję się ale zawsze tak jest jak mam lub maluję coś innego, nowego.  Teraz aktualnie maluję poszewki na poduszki to zamówienie czekało przez cale lato by w końcu je skończyć. 

A to kolejna skrzynka na koperty ślubne. Malowana ręcznie.
 
 
Zaczynamy działać w naszej świetlicy we wsi, wakacje minęły i czas zacząć . zaczynamy od przyszłego tygodnia Bokwa fitness. (Informacje szczegółowe na prv galeria.zosi@gmail.com) Jeśli ktoś jest z okolicy zapraszamy serdecznie. Okazja do spotkania się i spędzenia przyjemnie czasu.

Dziękuję za odwiedziny , dziękuję i witam nowych obserwatorów. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego i kolorowego dnia Zosia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>