Kawusi u Zosi.

Kawusia u Zosi.

IMG_20150510_130854
Witam serdecznie!!!Ptaszki za oknem
radośnie ćwierkają,
wspaniały dzień
nam zapowiadają.
Niech buźka Twoja
jest w uśmiech ubrana,
z humorem witaj
dzionek od rana. 

(wiersz z internetu )


Ciągle i bez przerwy obiecuję sobie że będzie częściej i trochę inaczej a tu tak samo, nie mogę zdążyć by napisać więcej niż jeden post w tygodniu. Co jest grane,  myślałam do tej pory że czas szybko ucieka, ale  skłaniam się do tego że to już nie te lata nie ten wiek i wszystko trwa i idzie wolniej. Moje stwierdzenie nie jest bez przyczyny odkąd kupiłam sobie wypoczynkowy komplet i jest w nim fajny fotel z podnóżkiem to przyłapałam się na tym że muszę dziennie na nim posiedzieć a co więcej drzemkę odstawić. Jak się budę  to okazuje się że godzinka a czasami więcej przerwy mam w ciągu dnia, ja to jak ten mój komputer wolno i zacięciem chodzę. Ale dosyć narzekania najważniejsze że samopoczucie i humor mi dopisuje. W życiu każdy etap jest ważny i interesujący. Ja jak zwykle w przerwach między drzemkami maluję a to a tamto, najważniejsze że ruch i pasja jest. W tym tygodniu dokończyłam malować i pakować do wysyłki skrzynię posagową jedzie na prezent ślubny z wkładem posagowym. Nie przypuszczałam jeszcze do nie dawna że moje skrzynie będą się cieszyły powodzeniem i doczekają takiej właśnie mody w której będą grały główną rolę. W miedzy czasie malowałam skrzynki na koperty ślubne to kolejny hit tego sezonu a zwłaszcza moje bo są malowane ręcznie według zaproszenia ślubnego uprzednio wysłanego do mnie. A ja cyk i wyobraźnia rusza i jest pięknie i ja jestem zadowolona. Jeśli zamówicie skrzynie posagową lub skrzynkę na koperty ślubne to w gratisie piszę w środku dedykację i coś jeszcze. Pokażę Wam później na razie właścicielka musi zobaczyć pierwsza. Skrzynki na koperty przedstawiam i pytam czy Wam się podobają ?Skrzynki z drewna a koperty ślubne według zaproszenia młodej pary.
 Są malowane ręcznie farbami akrylowymi. Jest to piękna pamiątka na całe życie a mąż w każdej chwili jak zapomni datę ślubu to wystarczy że spojrzy na skrzynkę i już wie. 
 

Pudełko na obrączki w komplecie.
 
Zawsze jak maluję na zamówienie to muszę dla siebie coś pomalować tak już jest i to mnie satysfakcjonuje, małe co nie co. Dostałam w prezencie starą konewkę,  pomalowałam i dałam jej nowe życie. 
 
 
 
A to słoiczek na miodzik dla pewnego pana.
 
 
 

To moje prawdziwe miodziki na moje serducho .
Alicja i Mateusz.
 Powiem Wam w tajemnicy że w listopadzie zostanę znowu babcią. 


 
To wszystko dowiedziałyście się o mnie w tym tygodniu co robiła no może nie wszystko ale prawie wszystko.
To jeszcze pokażę Wam dzisiejszą kanapkę którą jadłam na śniadanie.
Kanapka benedyktyńska


 
 
 
Życzę Wszystkim pięknego tygodnia i samych pięknych i nie powtarzalnych chwil Zosia. 
Te życzenia to tak na zapas gdybym znowu nie zdążyła.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>