Pudełko ślubne na koperty.

ppppppppppppppppppp

 

 

 

 

 

 

Witam:))

Ostatnio to tylko pudła na koperty są w mojej Galerii malowane. Bardzo modne stała się taka forma przyjmowania kopert weselnych, ślubnych. Następne powstało wzór łowicki. Uwielbiam wyzwania a jeszcze nie łatwe to dla mnie coś fantastycznego bo podnosi moją adrenalinę i ciekawość czy wyjdzie po mimo trudności. Ale wyszło kolejne cacuszko z pod moich rączek. Uwielbiam końcowy efekt kiedy sama siebie chwalę i nie mogę się na patrzeć na moją pracę. Tym razem do kompletu malowałam pudło na koperty i pudełko na obrączki. Jeszcze mnie zawsze ciekawość zżera jak to w całości będzie wyglądało na sali no cóż muszę się obejść tylko wyobrażeniem. W tym przypadku będzie pudełko na koperty, pudełko na obrączki i księga gości w tym samym wzorze i klimacie a co więcej to już tajemnica.
Pudełka są malowane z wszystkich stron, gdziekolwiek będzie stało będzie z każdej strony ładnie pomalowane.

Zapraszam wszystkie młode panny do mojej galerii z projektem, zaproszeniem lub swoim pomysłem na te cudeńka na prv.             galeria.zosi@gmail.com. 

 
 
 

 

 
 

 

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny Zosia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>