Żeby nie pójść w zapomnienie.

Obraz 289

 


 

 

 

 

Ostatnio ciężko na duszy i ciele bo upały do zniesienie coraz gorzej. Siedzę całymi dniami w domu bo najchłodniej i czekam na wieczór kiedy to można nacieszyć się lekkim chłodem wiejącego wiaterku. Ja się nie nadaję do tak gorącego klimatu, opanował mnie totalny leń i słabość. Chciałabym malować w nocy a kiedy ona przychodzi to jestem tak zmęczona że idę spać. No dobra ponarzekałam.  Serdecznie wszystkich pozdrawiam i przedstawiam kolekcję pudeł na koperty ślubne tych które już pomalowała. Już w krotce będzie następne po łowicku.
Pudełka maluję na zamówienia według danego mi projektu, zaproszenia, pomysłu lub wystroju sali. Jak do tej pory wszystkie panie były zadowolone i oczarowane ich wyglądem. Teraz następny etap to zapełnienie ich pełnymi i grubymi kopertami, prezentami ślubnymi.
Zamówienia można składać galeria.zosi@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>